chat
Glidhjul för stol

Kółka do krzeseł do podłóg z twardego drewna, do nóg krzeseł z metalowymi rurkami

Kółka do krzeseł do podłóg drewnianych niewątpliwie ułatwiają przesuwanie mebli. Kółka do krzeseł do podłóg drewnianych nie tylko zapobiegają zużyciu mebli, ale także chronią podłogę przed zarysowaniami spowodowanymi częstym przesuwaniem mebli. Kup te kółka w konkurencyjnej cenie.
Artykuł ma następujące cechy
Koła
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
HJGLID
CENA

PLN 58.50 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Vänd din möbel upp och ner på. Skruva fast hjulet ordentligt i din möbel med skruv anpassad för möbel materialet. Är din möbel i trä rekommenderar vi att du förborrar ett hål där du vill fästa hjulet.

SPECYFIKACJA

Kółko należy zamontować za przednimi nogami krzesła. Każde krzesło wymaga dwóch kółek.

Pasuje do wszystkich nóg krzeseł: (minimalna szerokość nogi 20 mm).
Wiercony otwór: 10×75 mm.
Średnica x szerokość mm 50×25
Wysokość (mm) 80
Udźwig dla dwóch kół: 100 kg

PODOBNE PRODUKTY

 • Kółka do krzeseł drewnianych są bardzo pomocne przy przemieszczaniu krzeseł. Kółka są dostępne w kolorze srebrnym i pasują do wielu krzeseł i stylów wnętrz. Kółka ułatwiają przemieszczanie dużej liczby krzeseł.

  Från PLN 50.31 / st
 • Silent Socks

  Ciche skarpetki to doskonały wybór do ogólnej pielęgnacji mebli. Nogi krzeseł mogą być chronione, a zadrapania na podłodze mogą być uniknięte. Są one również doskonałym pochłaniaczem dźwięku.

  Från PLN 22.23 / st
 • Te ślizgacze meblowe do podłóg z twardego drewna są przydatne do przesuwania mebli, które są przechowywane na dywanie. Ślizgacze są łatwiejsze do założenia i ekonomiczne w zakupie. Przesuwanie mebli po dywanie będzie łatwiejsze, a ponadto nie zniszczą one dywanu. Ślizgacze są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nie zużyją się szybko.

  Från PLN 4.39 / st
 • FurnitureWear

  Te piękne filcowe pokrowce na meble są wykonane z przetworzonych butelek PET. To elegancki i bardzo ceniony produkt. Zachowują wysoką jakość, są zarówno wytrzymałe, jak i stylowe. Doskonale pasują do zarówno publicznych, jak i prywatnych przestrzeni.

  Från PLN 7.41 / st