chat
ZNajdź Swoją Pod
POD ZEWNĘTRZNY POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY (głównie metalowe nogi krzeseł)
POD NIEZALEŻNY POD NIEZALEŻNY
POD NIEZALEŻNY (Tylko metalowe nogi krzesła)
POD POWYŻEJ POD POWYŻEJ
POD POWYŻEJ (nogi mebli, drewno i metal)
Wymiary zewnętrzne
   mm  /  cal
Wprowadź kształt nogi mebla
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


WEWNĘTRZNA ŁAPA - JAK MIERZYĆ!
WEWNĘTRZNA ŁAPA - JAK MIERZYĆ!

Przykład wydrążonej nogi krzesła, zwykle wykonanej z metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ WEWNĘTRZNĄ ŚREDNICĘ WYDRĄŻONEJ NOGI UWAGA!
Zmierz wewnętrzną część nogi, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku dolnej części. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak wewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład wewnętrznej łapy.

NA WIERZCHU ŁAPY - JAK MIERZYĆ!
NA WIERZCHU ŁAPY - JAK MIERZYĆ!

Nogi mebli/krzeseł

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ DOLNEJ CZĘŚCI NOGI UWAGA!
Łapa, która ma być przymocowana do dolnej części nogi, niekoniecznie musi mieć dokładnie taką samą średnicę, ale może być o jeden lub dwa mm mniejsza.

Przykład łapy naziemnej.

Władca

 • Masz dość znajdowania starych i brudnych przylepców na swoich skarpetkach? Nadszedł czas, aby ulepszyć swój dom! Te filcowe ślizgacze meblowe z gwoździami do mebli drewnianych są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i można je łatwo przymocować pod nogami mebli. Podkładka pod meble to naprawdę dobra ochrona mebli i podłogi. Mocowanie podkładek...

  Från PLN 1.37 / st
 • Jeśli szukasz czegoś, co ułatwi Ci przesuwanie mebli i nie zniszczy przy tym podłogi, to dobrze trafiłeś. Okrągłe nakładki na nogi krzeseł są w tym bardzo pomocne. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i są łatwiejsze w użyciu. Pomagają w przesuwaniu mebli i chronią podłogę przed zarysowaniami. Nakładki są w kolorze brązowym i będą łatwo...

  Från PLN 1.29 / st
 • Czy jesteś zmęczony znajdowaniem starych, zużytych i brudnych podkładek samoprzylepnych na swoich meblach? Nadszedł czas, aby ulepszyć swój dom! Te podkładki samoprzylepne to prawdziwa okazja. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Podkładka pod meble to naprawdę dobra ochrona mebli i podłogi. Mocowanie podkładek za pomocą gwoździ to stara i...

  Från PLN 5.46 / st
 • Samoprzylepne podkładki filcowe w rolce składają się z prostokątnych podkładek samoprzylepnych do mebli. Podkładki są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie ścierają się łatwo. Podkładki są pomocne w bezwysiłkowym i płynnym przesuwaniu mebli, a także zapobiegają zarysowaniom podłogi. Dostępne są w opakowaniach zbiorczych do długotrwałego...

  Från PLN 132.60 / rulle
 • Proste i inteligentne regulowane nóżki do mebli. Możesz nadać swoim ulubionym meblom dokładnie taką wysokość, jaką chcesz. Spraw, aby Twój stół lub meble do przechowywania były solidne lub jeśli chcesz je chronić przed mokrymi obszarami.

  Från PLN 11.31 / st
 • Przykręcane nakładki na meble wielokrotnego użytku to nakładki na meble z filcem na spodzie i śrubami na górze. Śruby zapewniają, że nakładki są mocno przymocowane do mebli i nie odklejają się podczas przesuwania mebli. Dzięki temu można przesuwać meble bez obawy o zarysowanie podłogi. Po zużyciu wystarczy wymienić nakładki, przykręcając nowe filcowe...

  Från PLN 3.41 / st
 • Filcowe nakładki na nogi krzeseł są wykonane w 100% z litego filcu. Zrównoważone, wykonane z przetworzonych butelek PET. Jeśli szukasz świetnego designu, ale nadal masz na uwadze funkcjonalność, to powinien być najlepszy wybór. Filcowe nakładki ułatwiają przesuwanie mebli po domu. Nakładki na krzesła są wysokiej jakości i nie zużyją się szybko, co jest...

  Från PLN 8.58 / st
 • FurnitureWear

  Silikonowe nakładki na nogi krzeseł z elastycznym dopasowaniem. Są one bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość, półprzezroczysty materiał, który daje subtelne wrażenie wizualne. Co nie mniej ważne, materiał silikonowy działa jako skuteczny pochłaniacz dźwięku.

  Från PLN 3.90 / st

Jakie są najlepsze gałki do mebli?

Zależy to całkowicie od zadania, środowiska i rodzaju mebli, do których nóżki meblowe są używane. Samoprzylepne nóżki meblowe najlepiej sprawdzają się w przypadku nóżek meblowych, które nie są wykonane z drewna. Krótko mówiąc, wszystkie nasze nóżki meblowe są najwyższej jakości.

Kiedy stosuje się gumowe okapy meblowe?

Istnieje kilka różnych rodzajów gumowych nóżek do mebli, a gumowy materiał pozwala meblom pozostać na miejscu. Mamy stronę kategorii specjalnie dla gumowe nóżki do mebli, które można znaleźć tutaj!

Kiedy używać silikonowych kołków meblowych?

Silikonowe pokrętła są znane ze swojej elastyczności i właściwości dźwiękochłonnych. Mamy stronę kategorii specjalnie dla silikonowe gałki, które można znaleźć tutaj!

Kiedy stosuje się plastikowe okapy meblowe?

Istnieje kilka różnych rodzajów plastikowych pokrowców na meble, które chronią podłogi i meble przed zadrapaniami i śladami. Można je również stosować na meblach zewnętrznych, aby chronić je przed wilgocią i przedłużyć ich żywotność. Plastikowe gałki meblowe do mebli dywanowych również pomagają meblom przesuwać się szczególnie płynnie. Mamy stronę kategorii specjalnie dla plastikowe gałki do mebli, które można znaleźć tutaj!

Który okap meblowy powinien być używany na zewnątrz?

Istnieje kilka różnych rodzajów gałek do mebli ogrodowych, które przedłużają żywotność mebli i chronią je przed wilgocią. Mamy stronę kategorii specjalnie gałki zewnętrzne, które można znaleźć tutaj.

Jak usunąć gałki meblowe?

Zacznij od podgrzania naklejki ze zdjęciem lub naklejki suszarką do włosów. Pomoże to poluzować klej. Użyj plastikowego skrobaka lub plastikowego noża, aby delikatnie podważyć klej. Jeśli nadal pozostały resztki kleju, możesz użyć bezpiecznego roztworu czyszczącego na powierzchni mebla. Przetestuj najpierw na małym i niewidocznym meblu, aby upewnić się, że nie uszkodzi on powierzchni. Nałóż roztwór czyszczący na pozostałości kleju i pozostaw go na chwilę, postępując zgodnie z instrukcjami. Użyj miękkiej szmatki lub gąbki, aby delikatnie zetrzeć pozostałości kleju. Kontynuuj, aż powierzchnia będzie całkowicie czysta. Spłucz czystą wodą i dokładnie osusz powierzchnię. Jeśli mebel ma drewnianą powierzchnię, można użyć środka do polerowania drewna, aby przywrócić połysk i zabezpieczyć powierzchnię. Pamiętaj, aby zachować ostrożność podczas całego procesu, aby uniknąć uszkodzenia mebli. Jeśli to możliwe, najpierw przetestuj metody na mniej widocznej części, aby zobaczyć, jak wpływają one na powierzchnię.

Kiedy używać okapów meblowych o średnicy rury?

Rurowe piasty meblowe są stosowane do krzeseł z drewnianymi nogami, które wcześniej były mocowane za pomocą gwoździ lub śrub. Do tych zużytych drewnianych nóg mebli zalecane są gałki meblowe o średnicy rurki. Mamy stronę kategorii specjalnie dla gałek meblowych o następujących cechach średnica rury, którą można znaleźć tutaj!

Kiedy należy używać pokrowców na krzesła?

Wewnętrzne ochraniacze na krzesła to kołki meblowe, które są przymocowane do wewnętrznej strony krzesła i są mierzone zgodnie z wewnętrzną średnicą nogi, do której mają być przymocowane. Wewnętrzne nakładki na krzesła pochłaniają dźwięki i chronią podłogę przed zarysowaniami i zużyciem. Są one stosowane głównie na metalowych nogach krzeseł i mebli. Mamy stronę kategorii specjalnie dla następujących produktów wewnętrzne gałki meblowe, które można znaleźć tutaj!

Kiedy używać okapów meblowych z regulacją wysokości?

Korzystając z gałek meblowych o regulowanej wysokości, można łatwo dostosować wysokość każdej nogi osobno, aby zniwelować nierówności i utrzymać stabilność mebli. Mamy stronę klasową regulowane pokrętła, które można znaleźć tutaj!