chat
Självhäftande filt, hel rulle

Paski filcowe, rolka samoprzylepnego filcu do drzwi itp.

Samoprzylepne podkładki filcowe w rolce składają się z prostokątnych podkładek samoprzylepnych do mebli. Podkładki są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie ścierają się łatwo. Podkładki są pomocne w bezwysiłkowym i płynnym przesuwaniu mebli, a także zapobiegają zarysowaniom podłogi. Dostępne są w opakowaniach zbiorczych do długotrwałego użytkowania.
Artykuł ma następujące cechy
Dołączony do:
Samoprzylepny
Materiał:
Filc
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 140.40 / rulle w tym VAT        / order  w tym VAT

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

För bästa resultat vid montering - rengör ytan och se till att vax, fett och damm är borttaget. Tryck därefter fast möbeltassen ordentligt på möbeln. För möbler i trä använd gärna sandpapper för att göra rent, för plast rengör med trasa och rengöringsmedel.

SPECYFIKACJA

Ten produkt jest sprzedawany w rolkach po 10 metrów i jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i brązowym. Ma następujące rozmiary: Biały:
SHF25x1point5V:
Szerokość: 25 mm
Grubość: 1,5 mm SHF15x3V:
Szerokość: 15 mm
Grubość: 3 mm Czarny:
SHF15x1point5S:
Szerokość: 15 mm
Grubość: 1,5 mm SHF25x1,5S:
Szerokość: 25 mm
Grubość: 1,5 mm SHF15x3S:
Szerokość: 15 mm
Grubość: 3 mm SHF25x3S:
Szerokość: 25 mm
Grubość: 3 mm Brązowy:
SHF15x3B:
Szerokość: 15 mm
Grubość: 3 mm

PODOBNE PRODUKTY

 • Nasze samoprzylepne podkładki pod meble posiadają klej najwyższej jakości. Podkładki są mocowane do spodu nogi mebla i bardzo dobrze pasują do wielu mebli wykonanych z tworzywa sztucznego i metalu. Samoprzylepne podkładki nie są zalecane do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach, w tym celu zalecamy inne rodzaje podkładek, takie jak plastikowe nakładki...

  Från PLN 11.70 / st
 • Te samoprzylepne podkładki filcowe są przydatne do ochrony mebli i podłóg. Te samoprzylepne podkładki mają kwadratowy kształt. Można je szybko i łatwo zamontować na meblach. Podkładki samoprzylepne są dostępne w różnych kolorach, co pozwala dobrać idealny kolor do mebli. Wysokiej jakości podkładki filcowe ułatwiają przesuwanie mebli i doskonale chronią...

  Från PLN 11.70 / st
 • Wysokiej jakości gumowe podkładki samoprzylepne są bardzo przydatne i łatwe w użyciu. Są wykonane z wysokiej jakości gumy i nie zużywają się szybko. Gumowe podkładki są pomocne w ochronie mebli, dekoracji lub głośników i sprawiają, że są one bardziej solidne.

  Från PLN 3.90 / st
 • Te silikonowe podkładki pod meble są niezwykle pomocne. Są najlepsze dla każdego rodzaju mebli lub przedmiotów, które wymagają stabilnej pozycji. Silikonowa nakładka jest wysokiej jakości i zapobiega zarysowaniom mebli. Te podkładki można łatwo przymocować do dowolnego mebla lub elementu dekoracyjnego, głośnika itp.

  Från PLN 1.13 / st