chat
Rörskydd med filt för medar, liggande rör

Ochrona krzesła dla nóg z horisontalu

Pokrowce na nogi krzeseł z horisontalu są bardzo łatwe w montażu. Chronią podłogę przed zarysowaniami i są najczęściej stosowane w produktach z nogami z rur leżących.

Artykuł ma następujące cechy
Dołączony do:
Samoprzylepny
Materiał:
Filc
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 6.83 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Zewnętrzna średnica nogi:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 16 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Enkel montering, inga extra verktyg behövs. Klistra på lappen på benet, sedan linda runt benet så tajt du kan. Om det sticker över en bit från den omvirande delen - kan du kapa den med en sax.

SPECYFIKACJA

Nadają się do wszystkich rodzajów podłóg i nóg krzeseł, zarówno okrągłych, jak i kwadratowych. Dostępne w dwóch rozmiarach.

PODOBNE PRODUKTY

 • Świetny produkt bez ograniczeń, doskonały sposób na uzyskanie podkładek w większych rozmiarach. Prostokątne podkładki samoprzylepne do mebli. Podkładki są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie ścierają się łatwo. Podkładki sprawią, że meble będą gładkie w obsłudze i zapobiegną zarysowaniom podłogi. Są ekonomiczne w zakupie i dostępne w...

  Från PLN 54.60 / st
 • FurnitureWear

  Te samoprzylepne kawałki filcu są bardzo przydatne do ochrony mebli. Są łatwe do przymocowania i przylegają do podłogi przez długi czas. Pomogą również chronić podłogę przed zarysowaniami. Możesz wybrać kolor, który kontrastuje z Twoimi meblami, aby nie zrujnować kombinacji kolorów w Twojej przestrzeni. Są one najwyższej jakości w dobrej cenie, więc nie...

  Från PLN 12.48 / st
 • FurnitureWear

  Świetne podkładki z korka. Te podkładki korkowe są przeznaczone przede wszystkim do dekoracji i przedmiotów, które są rzadko przenoszone. W związku z tym nie zalecamy ich do krzeseł lub stołów.

  Från PLN 11.70 / st
 • Te silikonowe podkładki pod meble są niezwykle pomocne. Są najlepsze dla każdego rodzaju mebli lub przedmiotów, które wymagają stabilnej pozycji. Silikonowa nakładka jest wysokiej jakości i zapobiega zarysowaniom mebli. Te podkładki można łatwo przymocować do dowolnego mebla lub elementu dekoracyjnego, głośnika itp.

  Från PLN 1.13 / st