chat
Kółka do krzeseł do podłóg z twardego drewna, do nóg krzeseł z metalowymi rurkami

Podkładka z kołami do przemieszczania mebli i donic

Zmęczony ciągnięciem lub pchaniem ciężkich mebli? Te koła pomogą Ci łatwo przesuwać meble.

Możesz umieścić swoje łóżka, półki na tych kołach. W zestawie znajduje się podkładka filcowa, która zapobiega zadrapaniom i rysom na twoich meblach podczas przeprowadzki.

Artykuł ma następujące cechy
Podstawka
Koła
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
hjulplatta
CENA

PLN 77.61 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

SPECYFIKACJA

Rozmiar: 13,5x13,5 cm.

Nośność: 500 kg.

PODOBNE PRODUKTY

 • Silent Socks

  Ciche skarpetki to doskonały wybór do ogólnej pielęgnacji mebli. Nogi krzeseł mogą być chronione, a zadrapania na podłodze mogą być uniknięte. Są one również doskonałym pochłaniaczem dźwięku.

  Från PLN 22.23 / st
 • Te ślizgacze meblowe do podłóg z twardego drewna są przydatne do przesuwania mebli, które są przechowywane na dywanie. Ślizgacze są łatwiejsze do założenia i ekonomiczne w zakupie. Przesuwanie mebli po dywanie będzie łatwiejsze, a ponadto nie zniszczą one dywanu. Ślizgacze są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nie zużyją się szybko.

  Från PLN 4.39 / st
 • Przykręcane nakładki na meble wielokrotnego użytku to nakładki na meble z filcem na spodzie i śrubami na górze. Śruby zapewniają, że nakładki są mocno przymocowane do mebli i nie odklejają się podczas przesuwania mebli. Dzięki temu można przesuwać meble bez obawy o zarysowanie podłogi. Po zużyciu wystarczy wymienić nakładki, przykręcając nowe filcowe...

  Från PLN 3.41 / st
 • Filcowe nakładki na nogi krzeseł są wykonane w 100% z litego filcu. Zrównoważone, wykonane z przetworzonych butelek PET. Jeśli szukasz świetnego designu, ale nadal masz na uwadze funkcjonalność, to powinien być najlepszy wybór. Filcowe nakładki ułatwiają przesuwanie mebli po domu. Nakładki na krzesła są wysokiej jakości i nie zużyją się szybko, co jest...

  Från PLN 8.58 / st