chat

Dziane skarpetki na krzesło

Te dziane skarpety na krzesła są bardzo pomocne w ochronie mebli i podłóg przed uszkodzeniem. Te wysokiej jakości skarpety są łatwe do założenia na krzesła i nie zużyją się szybko. Te skarpetki są dostępne w niskich cenach i różnych kolorach do wyboru.

Artykuł ma następujące cechy
Właściwości ślizgowe:
ZE ZJEŻDŻALNIĄ
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 11.31 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Vänd möbeln upp och ner. För bästa resultat rengör ytan och se till att smuts, damm och fett är borta. Trä på strumpan på benet. Strumporna kan vid behov tvättas i 40 grader och torktumlas.

SPECYFIKACJA

Można prać w pralce i suszyć w suszarce.

PODOBNE PRODUKTY

 • FurnitureWear

  Piłki meblowe są popularne w szkołach i innych miejscach publicznych. Chronią one podłogę przed zarysowaniami i świetnie tłumią dźwięki. Kulki ułatwiają również przesuwanie mebli. Kulki są dostępne w kilku różnych kolorach, są bezzapachowe i wykonane z wysokiej jakości materiału.

  Från PLN 5.85 / st
 • Silent Socks

  Ciche skarpetki to doskonały wybór do ogólnej pielęgnacji mebli. Nogi krzeseł mogą być chronione, a zadrapania na podłodze mogą być uniknięte. Są one również doskonałym pochłaniaczem dźwięku.

  Från PLN 26.13 / st
 • Dziane norweskie skarpety na krzesła są bardzo pomocne w ochronie mebli i podłóg przed uszkodzeniem. Te wysokiej jakości skarpety są łatwe do założenia na krzesła i nie zużyją się szybko. Te skarpety są dostępne w niskich cenach i różnych kolorach do wyboru.

  Från PLN 11.31 / st
 • FurnitureWear

  Te piękne filcowe pokrowce na meble są wykonane z przetworzonych butelek PET. To elegancki i bardzo ceniony produkt. Zachowują wysoką jakość, są zarówno wytrzymałe, jak i stylowe. Doskonale pasują do zarówno publicznych, jak i prywatnych przestrzeni.

  Från PLN 7.41 / st