chat
Möbeltass, rörskydd i filt, för liggande rör, Wrap Around

Nakładki na nogi krzeseł z litego filcu, nakładki na meble leżące, Wrap Around

Podkładki filcowe Wrap-Around® to świetne produkty, które są naprawdę łatwe w montażu. Chronią podłogę przed zarysowaniami i są najczęściej stosowane w produktach z leżącymi nogami rurowymi.

Artykuł ma następujące cechy
Dołączony do:
Samoprzylepny
Materiał:
Filc
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
MARKA
Wrap Around
CENA

PLN 16.38 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Zewnętrzna średnica nogi:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 16 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Enkel montering, inga extra verktyg behövs. Klistra på lappen på benet, sedan linda runt benet så tajt du kan. Om det sticker över en bit från den omvirande delen - kan du kapa den med en sax.

SPECYFIKACJA

Wrap-Around® to amerykański produkt, który jest bardzo popularny. Prawdopodobnie ze względu na łatwość montażu. Sprawdzają się na wszystkich rodzajach podłóg.

PODOBNE PRODUKTY

 • Szukasz dobrej oferty na akcesoria meblowe? Te nakładki na nogi krzeseł są przeznaczone do metalowych nóg krzeseł, które leżą w jednej linii z podłogą. Wszystkie nakładki na nogi krzesła mają małe pokrętło, które należy przymocować do wstępnie wywierconego otworu w nodze krzesła. Dzięki temu nakładka na nogę krzesła jest nieruchoma i nie obraca się. Są...

  Från PLN 2.47 / st
 • Nakładki na krzesła Tip Protecting są idealne do ochrony mebli. Nakładki na krzesła pomogą również w łatwiejszym i płynniejszym przesuwaniu mebli po podłogach, nie uszkadzając ich w żaden sposób. Te wysokiej jakości nakładki o smukłym kształcie mają wymiary 40 mm długości i 18 mm szerokości.

  Från PLN 2.92 / st
 • Te okrągłe plastikowe nakładki na nogi krzeseł są dobre dla mebli i pomagają chronić meble i podłogi. Okrągłe nakładki są bardzo popularne, zwłaszcza stalowe nogi krzeseł. Są ekonomiczne i wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie pozostawiają śladów na podłodze i nie zużywają się szybko. Co więcej, te nakładki są dostępne w dwóch...

  Från PLN 1.26 / st
 • Silikonowe nakładki na nogi krzeseł Supersmart Outside. Są one bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość i elastyczne dopasowanie. Konstrukcja zapewnia subtelne wrażenie wizualne. Co nie mniej ważne, materiał silikonowy działa jako skuteczny pochłaniacz dźwięku.

  Från PLN 4.93 / st