chat
Tippskydd för böjt rörben med filt

Nakładki na nogi krzeseł, podkładki pod meble z filcem

Filcowe nakładki na krzesła Tip Protecting są idealne do ochrony mebli. Nakładki na krzesła umożliwiają łatwe przesuwanie mebli. Dzięki tym wysokiej jakości nakładkom podłoga będzie lepiej chroniona.

Artykuł ma następujące cechy
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
RRLSFTSK
CENA

PLN 7.40 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Zewnętrzna średnica nogi:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 16 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

För bästa resultat vid montering - rengör röret och se till att smuts, fett och damm är borttaget. Skruva sedan ordentligt fast ditt rörskydd i stålröret.

SPECYFIKACJA

Ta podkładka jest dostępna w kolorze czarnym i ma następujący rozmiar: Długość: 38 mm
Szerokość: 16 mm
Średnica wewnętrzna: 17-19 mm Ø
Otwory na śruby: 4,5 mm

PODOBNE PRODUKTY

 • Filcowe nakładki na nogi krzeseł są wykonane w 100% z litego filcu. Zrównoważone, wykonane z przetworzonych butelek PET. Jeśli szukasz świetnego designu, ale nadal masz na uwadze funkcjonalność, to powinien być najlepszy wybór. Filcowe nakładki ułatwiają przesuwanie mebli po domu. Nakładki na krzesła są wysokiej jakości i nie zużyją się szybko, co jest...

  Från PLN 8.58 / st
 • FurnitureWear

  Silikonowe nakładki na nogi krzeseł z elastycznym dopasowaniem. Są one bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość, półprzezroczysty materiał, który daje subtelne wrażenie wizualne. Co nie mniej ważne, materiał silikonowy działa jako skuteczny pochłaniacz dźwięku.

  Från PLN 3.90 / st
 • Nakładki na nogi krzeseł Zewnętrzne nakładki na meble z tworzywa sztucznego chronią podłogę przed uszkodzeniem przez metalowe nogi.

  Från PLN 9.75 / st
 • Nasze przezroczyste silikonowe ochraniacze na krzesła są wyjątkowo stylowe dzięki swojej przezroczystej naturze. Ochraniacze na krzesła są bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość, zapewniając jednocześnie subtelne wrażenie wizualne. Kolejnym pozytywnym efektem jest to, że materiał silikonowy tłumi poziom hałasu z ostrych dźwięków, które mogą...

  Från PLN 5.07 / st