chat
Rörskydd, runda rör, liggande

Nakładki na nogi krzeseł, podkładki pod meble leżące na zewnątrz

Szukasz dobrej oferty na akcesoria meblowe? Te nakładki na nogi krzeseł są przeznaczone do metalowych nóg krzeseł, które leżą w jednej linii z podłogą. Wszystkie nakładki na nogi krzesła mają małe pokrętło, które należy przymocować do wstępnie wywierconego otworu w nodze krzesła. Dzięki temu nakładka na nogę krzesła jest nieruchoma i nie obraca się. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Artykuł ma następujące cechy
Rodzaj mebli:
Meble zewnętrzne - Wewnątrz
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
RRULTAS
CENA

PLN 2.47 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Zewnętrzna średnica nogi:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 16 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

För bästa resultat vid montering - rengör röret och se till att smuts, fett och damm är borttaget. Tryck sedan på rörskyddet på möbeln ordentligt, vid behov använd en gummiklubba för att slå på skyddet.

SPECYFIKACJA

Podkładka jest dostępna w kolorze czarnym i w różnych rozmiarach.

PODOBNE PRODUKTY

 • Te zewnętrzne podkładki pod krzesła są przydatne do przenoszenia mebli trzymanych na zewnątrz. Podkładki są łatwiejsze do założenia i ekonomiczne w zakupie. Meble będą łatwiejsze do przesuwania po podłodze, a także nie będą, jeśli masz je na meblach. Podkładki są wykonane z wysokiej jakości metalu i nie zużyją się szybko. Są również ekonomiczne w zakupie.

  Från PLN 5.85 / st
 • W przypadku ruchomych krzeseł, warto rozważyć te nakładki na nogi krzeseł jako idealnego partnera do łatwego przesuwania. Nakładki na meble są wystarczająco mocne, aby zapewnić bezpieczeństwo i doskonałe wsparcie dla ważnych mebli. Ulepsz swoje krzesła, zasługują na to.

  Från PLN 2.73 / st
 • Silikonowe nakładki na nogi krzeseł Supersmart Outside. Są one bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość i elastyczne dopasowanie. Konstrukcja zapewnia subtelne wrażenie wizualne. Co nie mniej ważne, materiał silikonowy działa jako skuteczny pochłaniacz dźwięku.

  Från PLN 4.93 / st
 • Nasze przezroczyste silikonowe ochraniacze na krzesła są wyjątkowo stylowe dzięki swojej przezroczystej naturze. Ochraniacze na krzesła są bardzo popularne ze względu na ich wysoką jakość, zapewniając jednocześnie subtelne wrażenie wizualne. Kolejnym pozytywnym efektem jest to, że materiał silikonowy tłumi poziom hałasu z ostrych dźwięków, które mogą...

  Från PLN 5.07 / st