chat
Stolskydd, rörskydd med filt

Filcowe końcówki do krzeseł

Te filcowe końcówki do krzeseł są bardzo przydatne dla Twojego otoczenia. Są łatwe w użyciu ze względu na swój okrągły kształt i wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie ścierają się łatwo. Filc na spodniej stronie nakładek sprawi, że przesuwanie mebli będzie łatwe i nie uszkodzi podłogi. Kolor można dobrać w zależności od wnętrza domu.
Artykuł ma następujące cechy
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Rodzaj mebli:
Zarząd - Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 3.47 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD ZEWNĘTRZNY
POD ZEWNĘTRZNY
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!
ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!

Noga krzesła wykonana z litego materiału, zazwyczaj drewna lub metalu.

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ NOGI UWAGA!
Dokonaj pomiaru od zewnątrz do zewnątrz, upewniając się, że linijka znajduje się pośrodku spodu. Wymiary nogi mebla powinny się zgadzać i mieć dokładnie taką samą średnicę jak zewnętrzna łapa, której potrzebujesz.

Przykład zewnętrznej łapy.

ŁAPA ZEWNĘTRZNA - JAK MIERZYĆ!


Zewnętrzna średnica nogi:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 8 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

För enklast applicering, vänd möbeln upp och ner. Torka bort eventuell smuts, fett eller damm från röret och tryck på rörskyddet. Vid behov använd en gummiklubba för att slå ner skyddet.

SPECYFIKACJA

Podkładka jest dostępna w dwóch kolorach i 8 różnych rozmiarach: Czarny:
14 mm Ø
16 mm Ø
19 mm Ø
22 mm Ø
25 mm Ø
28 mm Ø
30 mm Ø
32 mm Ø Szary:
16 mm Ø
19 mm Ø
25 mm Ø.

PODOBNE PRODUKTY

 • Płaskie nakładki na nogi są pomocne w ochronie mebli i podłóg. Te wysokiej jakości plastikowe nakładki są ekonomiczne i nie zużywają się łatwo. Nakładki te pomogą bez wysiłku przesuwać meble po podłogach, nie rysując ich przy tym. Czarny kolor nakładek wtapia się w otoczenie i jest trudny do odróżnienia, a także nie psuje wyglądu pomieszczenia.

  Från PLN 4.29 / st
 • Filcowe nakładki na krzesła Tip Protecting są idealne do ochrony mebli. Nakładki na krzesła umożliwiają łatwe przesuwanie mebli. Dzięki tym wysokiej jakości nakładkom podłoga będzie lepiej chroniona.

  Från PLN 7.40 / st
 • Filcowe nakładki na nogi krzeseł są wykonane w 100% z litego filcu. Zrównoważone, wykonane z przetworzonych butelek PET. Jeśli szukasz świetnego designu, ale nadal masz na uwadze funkcjonalność, to powinien być najlepszy wybór. Filcowe nakładki ułatwiają przesuwanie mebli po domu. Nakładki na krzesła są wysokiej jakości i nie zużyją się szybko, co jest...

  Från PLN 8.58 / st
 • Nakładki na krzesła Tip Protecting są idealne do ochrony mebli. Nakładki na krzesła pomogą również w łatwiejszym i płynniejszym przesuwaniu mebli po podłogach, nie uszkadzając ich w żaden sposób. Te wysokiej jakości nakładki o smukłym kształcie mają wymiary 40 mm długości i 18 mm szerokości.

  Från PLN 2.92 / st