chat
Mollyplugg, gipsexpander, metallexpander

Kołek rozporowy, M6

Mollyplug o rozmiarze M6, zwany również gwoździem rozporowym, to bardzo przydatna śruba do montażu różnych przedmiotów, które mają być zamocowane w ścianie z płyt gipsowo-kartonowej. Niezależnie czy chodzi o obraz, haczyk czy półkę, mollyplug jest bardzo użytecznym produktem.

Gwoźdź rozporowy montuje się w wybranej ścianie i jest w stanie utrzymać ciężkie przedmioty. Zwykła śruba w ścianie z płyt gipsowo-kartonowej, nawet z zastosowaniem kołka, nie jest przez nas zalecana. Dotyczy to na przykład cięższych obrazów czy innych przedmiotów. Jednakże, dzięki gwoździowi rozporowemu, nie musisz się martwić, czy przedmiot jest zbyt ciężki, i możesz łatwo i sprawnie zawiesić to, co chcesz.

Artykuł ma następujące cechy
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 2.73 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Används främst för montering i väggar som består av gips. Monteringen är lite trixig så följ gärna dessa steg.
Du behöver först borra ett hål mha borrmaskin, storleken på borren är detsamma som expanderns storleksnamn. Efter du borrat slår du in mollypluggen med en hammare. Efter det så tar du en skruvmejsel och skruvar in skruven så att den expanderas bakom gips skivan, så du skruvar tills du märker att det tar stopp, om du skruvar för länge och för hårt så kommer gips-skivan gå sönder, så sluta skruva när du tycker märkas att det nyper till. 

SPECYFIKACJA

Mollyplugg w następujących rozmiarach:
Wymiary śruby: 6 mm
Wymiary wiertła: 12 mm

Grubość ściany zależy od długości śruby:

Dla śruby o długości 45 mm, ściana może mieć grubość od 8 do 13 mm
Dla śruby o długości 65 mm, ściana może mieć grubość od 17 do 32 mm
Dla śruby o długości 72 mm, ściana może mieć grubość od 20 do 26 mm

PODOBNE PRODUKTY

  • Ta śruba rozporowa doskonale nadaje się do mocowania półek, lamp i innych elementów potrzebnych na ścianach i sufitach, na których znajdują się płyty gipsowo-kartonowe. Płyty gipsowo-kartonowe to to samo, co płyty gipsowo-kartonowe (znane również jako płyty ścienne, płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowo-kartonowe...

    Från PLN 2.73 / st
  • Mollyplugg w rozmiarze M4, znana również jako bardzo przydatny śrubokręt do montażu różnych przedmiotów, które trzeba przymocować do ściany wykonanej z płyt gipsowych. Czy to obraz, haczyk czy półka, mollyplugg to bardzo przydatny produkt. Ekspander gipsowy montuje się w żądanej ścianie i może utrzymać ciężkie przedmioty. Zwykła śruba w ścianie z płyt...

    Från PLN 2.34 / st