chat
X-Krok

Mosiężne wieszaki na obrazy i ramy

Te mosiężne wieszaki ścienne są przeznaczone przede wszystkim do szybkiego i łatwego montażu zdjęć, obrazów i lekkich przedmiotów. Wieszaki najlepiej sprawdzają się na powierzchniach ściennych, takich jak drewno.
Artykuł ma następujące cechy
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CENA

PLN 1.76 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

Våra lättillgängliga väggkrokar brukar komma väl till pass under snabba inredningsinsatser, och sena kvällsstädningar. Med tavelkrokar, betongkrokar och klisterkrokar behöver du inte en borrmaskin, knappt en hammare. För klisterkrokarna, se till att torka av ytan med en våttrasa innan du fäster dem på ytan. 

SPECYFIKACJA

Nasze popularne haczyki na zdjęcia są wykonane z żelaza w kolorze mosiądzu i są dostępne w dwóch rozmiarach. Wysokość: 30 mm
Szerokość: 20 mm Wysokość 30 mm
Szerokość: 8 mm

PODOBNE PRODUKTY

  • Nie utrudniaj tego bardziej niż to konieczne. A co, jeśli wiercisz i żałujesz, że go umieściłeś. Dzięki tym samoprzylepnym haczykom do ścian z cegły możesz zmieniać zdanie tyle razy, ile chcesz. Są bardzo łatwe w montażu i świetnie nadają się do wieszania ręczników w łazience lub w wilgotnych pomieszczeniach.

    Från PLN 4.88 / st
  • Ułatw sobie pracę, nie potrzebujesz wiertarki, wkrętów i kołków, wystarczy uderzyć młotkiem i obraz będzie na swoim miejscu. Do płyt kartonowo-gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, paneli gipsowych

    Från PLN 1.46 / st
  • Wieszaki na zdjęcia do betonowych ścian są wykonane z tworzywa sztucznego i doskonale nadają się do szybkiego i łatwego montażu lekkich przedmiotów, takich jak zdjęcia i ramki. Nie ma potrzeby używania wiertarki, kołków ani śrub. Wystarczy uderzyć, a Voila, otrzymasz idealny wieszak na betonową ścianę w mgnieniu oka.

    Från PLN 0.98 / st