chat
Odbojniki do mebli, samoprzylepne podkładki silikonowe

Odbojniki do mebli, samoprzylepne podkładki silikonowe

Te samoprzylepne podkładki antypoślizgowe są bardzo przydatne do ochrony mebli. Nie ma nic bardziej irytującego niż ślizgające się stoły lub krzesła, które chcesz utrzymać w jednym miejscu. Produkty są samoprzylepne i łatwiejsze do przymocowania, a także utrzymują się na podłodze przez długi czas. Te elementy pomogą również chronić podłogi przed zarysowaniami.

Artykuł ma następujące cechy
Właściwości ślizgowe:
Bez prowadnicy
Rodzaj mebli:
Wewnątrz
Powierzchnia podłogi:
Wszystkie rodzaje podłóg
CSJFR
CENA

PLN 1.52 / st w tym VAT        / order  w tym VAT

RODZAJ TAPICERKI
POD POWYŻEJ
POD POWYŻEJ
NA WIERZCHU ŁAPY - JAK MIERZYĆ!
NA WIERZCHU ŁAPY - JAK MIERZYĆ!

Nogi mebli/krzeseł

Spód nogi krzesła/mebla

ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ DOLNEJ CZĘŚCI NOGI UWAGA!
Łapa, która ma być przymocowana do dolnej części nogi, niekoniecznie musi mieć dokładnie taką samą średnicę, ale może być o jeden lub dwa mm mniejsza.

Przykład łapy naziemnej.

Władca

Górna część zjeżdżalni kości:
mm  /  inches
Musisz kupić co najmniej 8 tego produktu
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Brak w magazynie

Powiadomienie o powrocie

MONTAŻ

För bästa resultat vid montering - rengör ytan och se till att vax, fett och damm är borttaget. Tryck därefter fast möbeltassen ordentligt på möbeln. För möbler i trä använd gärna sandpapper för att göra rent, för plast rengör med trasa och rengöringsmedel.

SPECYFIKACJA

Podkładka jest przezroczysta i dostępna w dwóch rozmiarach: CSJFR20:
Szerokość: 20 mm Ø
Grubość: 0,5 mm CSJFR29:
Szerokość: 29 mm Ø
Grubość: 0,5 mm

PODOBNE PRODUKTY

 • Czy jesteś gotowy na prawdziwą ofertę? Ta wytrzymała podkładka jest niezwykle trwała i pomocna. Jest najlepsza dla każdego rodzaju mebli stojących na twardych powierzchniach. Filc na spodzie podkładki jest wysokiej jakości i zapobiega zarysowaniu podłogi przez meble, a nit to sprytna funkcja umożliwiająca umieszczenie nowych podkładek na starym meblu.

  Från PLN 2.15 / st
 • Te antypoślizgowe nóżki do krzeseł są dostępne w odcieniach czerni i szarości. Te zewnętrzne nóżki do krzeseł wydłużają żywotność mebli, pomagając chronić meble i podłogi. Nakładki antypoślizgowe nadają się do wszystkich rodzajów mebli. Są ekonomiczne i wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu szybko się nie zużyją.

  Från PLN 3.86 / st
 • FurnitureWear

  Czy chcesz zapobiec przesuwaniu się mebli? Potrzebujesz podnieść nogi lub stół o 20 mm? W takim razie te łapy meblowe z funkcją antypoślizgową są bardzo praktyczne. Wykonane są z gumy o wysokim współczynniku tarcia, wraz z galwanizowaną śrubą. Są idealne do krzeseł, ale oczywiście mogą być również używane do innych mebli, które mają pozostać na miejscu,...

  Från PLN 3.12 / st
 • Te silikonowe podkładki pod meble są niezwykle pomocne. Są najlepsze dla każdego rodzaju mebli lub przedmiotów, które wymagają stabilnej pozycji. Silikonowa nakładka jest wysokiej jakości i zapobiega zarysowaniom mebli. Te podkładki można łatwo przymocować do dowolnego mebla lub elementu dekoracyjnego, głośnika itp.

  Från PLN 1.13 / st